Güncel

Ev hapsindeki Gülşen İzmir’deki konserine katılamayacak

Ev hapsinde olan Gülşen, İzmir’de yapılması planlanan konserine katılamayacak. Bu nedenle, konserlerinde Gülşen’e eşlik eden orkestra ve vokalistleri İzmir Enternasyonal Fuarı’nda (İEF) sahnede olacak.

İstanbul Ataşehir’de 30 Nisan 2022’de verdiği konserdeki sözleri nedeniyle ‘halkı kin ve düşmanlığa tahrik’ ettiği iddiasıyla tutuklanan, itiraz üzerine konutu terk etmeme şartıyla tahliyesine karar verilen şarkıcı Gülşen’in İzmir Enternasyonal Fuarı’nda bugün için planlanan konseri iptal edildi.

Soruşturması tamamlanan ve savcılık tarafından hakkında 3 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlenen Gülşen’in İzmir konseriyle ilgili açıklama yapan Büyükşehir Belediyesi, “İzmir Enternasyonal Fuarı Çim Konserleri kapsamında bugün programda yer alan Gülşen konserini zorunlu nedenlerle farklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sanatçımız kamuoyunca da bilinen adli kısıtlılığı nedeniyle sahneye çıkamayacaktır. Ancak Gülşen’in orkestra ve vokal grubu saat 21.30’da Çim Sahne’de performans sergileyecek. Gülşen şarkılarının seslendirileceği, kliplerinin gösterileceği konsere tüm fuar ziyaretçilerimiz ücretsiz davetlidir” dedi.

Benzer Haberler
Güncel

Kılıçdaroğlu'ndan "Sarayda köstebeğiniz var diyorlar, kim o?" sorusuna yanıt: Erdoğan!

Güncel

Bahçeli: Bugün az yiyen, yarın inşallah çok yiyecek

Güncel

AKP’nin kurucularından Albayrak: Çok büyük huzursuzluk var, vekillerden de kopuş olacak

Güncel

Orta Vadeli Program açıklandı: Enflasyon hedefi yüzde 65'e yükseltildi