Güncel

Ankara’da fuhuş operasyonu: Çete üyelerinden biri polis çıktı

Ankara’da fuhuş ve insan ticareti yaptığı iddia edilen çeteye yapılan operasyonda tutuklanan 4 kişiden biri, polis memuru çıktı.

Ankara’da Hassas Bölgeleri Koruma Şubesi’nde çalışan polis memuru G.K. hakkında zorla fuhuş ve insan ticareti yapıldığı ihbarı üzerine Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

Sabah gazetesinde Dilhan Dumanoğlu imzalı habere göre, yürütülen soruşturma kapsamında, G.K., Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 4 ay süren teknik ve fiziki takiple izlendi.

Soruşturma sonucunda G.K.’nin Öveçler mahallesinde bulunan 2 farklı evde aralarında aralarında yabancı uyrukluların da bulunduğu 5 kadını fuhuşa zorladığı tespit edildi.

Teknik ve fiziki takibin ardından G.K. ile birlikte hareket ettikleri tespit edilen M.E., H.M., A.Z., S.K. ve yabancı uyruklu M.S., gözaltına alındı. A.Z., G.K., H.M. ve M.E Ankara 2. Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanarak cezaevine gönderilirken, il dışında bulunan S.K., hakkında adli kontrol kararı verildi. Yabancı uyruklu M.S. ise Başsavcılık tarafından salıverildi.

Benzer Haberler
Güncel

Kılıçdaroğlu'ndan "Sarayda köstebeğiniz var diyorlar, kim o?" sorusuna yanıt: Erdoğan!

Güncel

Bahçeli: Bugün az yiyen, yarın inşallah çok yiyecek

Güncel

AKP’nin kurucularından Albayrak: Çok büyük huzursuzluk var, vekillerden de kopuş olacak

Güncel

Orta Vadeli Program açıklandı: Enflasyon hedefi yüzde 65'e yükseltildi