EmekGüncel

Bülent Ortaçgil 50. Sanat yılını bir konserle kutluyor

Usta Sanatçı Bülent Ortaçgil 50. sanat yılını 25 Haziran Cumartesi akşamı Harbiye Açık Hava’da yapılacak bir konserle sanatçı dostları ile kutlayacak.

Müziğin duayen ismi Bülent Ortaçgil, müzik kariyerinin 50. yılını sanatçı dostlarının da katılımıyla 25 Haziran Cumartesi akşamı Harbiye Açık Hava’da kutlamaya hazırlanıyor.

GECEDE KİMLER SAHNE ALACAK?

Ortaçgil’e 50. yıl kutlama konserinde şu isimler eşlik edecek:

Ahmet Güvenç, Akın Eldes, Aylin Aslım, Birsen Tezer, Baki Duyarlar, Bulutsuzluk Özlemi, Cem Aksel, Ceylan Ertem, Erdal Akyol, Erkan Oğur, Fırat Tanış, Grup Gündoğarken, Gürol Ağırbaş, Harun Tekin, Hayko Cepkin, Hüsnü Arkan, İsmail Hakkı Demircioğlu, İstanbul Quartet, Jehan Barbur, Metin Uca, Redd, Serdar Ateşer, Teoman, Tuna Kiremitçi, Zuhal Olcay.

‘ELLİ BUÇUK’ İÇİN BİR DİZİ ETKİNLİK YAPILACAK

Bülent Ortaçgil ayrıca bu yıl ‘Elli Buçuk’ albümü ve bağıntılı pek çok etkinlik ile sanat hayatının 50. yılını kutluyor. Ortaçgil, yayınlandığı proje albüm ile yıl boyu konserler ve etkinlikler dizisi ile bol bol gündemde olacak.

TÜM ŞARKILAR ORTAÇGİL İMZALI

Albümdeki şarkıların tüm söz, müzik, akustik gitar ve vokalleri Ortaçgil imzasını taşıyor.  Ortaçgil’e her zaman olduğu gibi Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden Baki Duyarlar (piyano, klavyeler), Cem Aksel (davul), Erdal Aksoy (kontrabas), Barlas Tan Özemek (elektrik gitar), Erkan Oğur (elektrik gitar- Oğur sazı: Ak Kuşlar Kara Kuşlar), Akın Eldes (elektrik gitar: Olmuyor Blues) eşlik ediyor.

Benzer Haberler
AleviGüncel

Ekrem İmamoğlu, Sivas Katliamı'nda yitirilen Asım Bezirci'yi mezarı başında andı

Güncel

CHP'li Özgür Karabat: Yeni bir döviz şoku yakın

Güncel

Cumartesi Anneleri: Tüm baskı ve engellemelere karşı hakikat ve adalet talebimizde ısrar ediyoruz

Güncel

Ek gösterge düzenlemesi ve öğrenci affını da içeren "torba" kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi