Kadın

1 günde 4 kadın erkekler tarafından öldürüldü

Türkiye’de 1 günde 4 kadın erkekler tarafından öldürüldü. Dün (19 Mayıs) gerçekleşen cinayetlerde Zehra Çiçek’i Aydın’da boşanma aşamasındaki erkek, Nurel Türkmen’i İzmir’de ayrıldığı erkek, Şule T.’yi Diyarbakır’da boşanma aşamasındaki erkek, Serap Bor’u Eskişehir’de boşandığı erkeğin azmettirmesiyle oğlu öldürdü.

ZEHRA ÇİÇEK

Aydın’ın Söke ilçesinde Zehra Çiçek boşanma aşamasında olduğu Mehmet Çiçek tarafından vurularak hayatını kaybetti.

Mehmet Çiçek ile boşanma aşamasında olduğu 35 yaşındaki Zehra Çiçek arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Mehmet Çiçek, yanında getirdiği silahla Zehra Çiçek’e ateş açtı. Gözaltına alınan Mehmet Çiçek’in işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

ŞULE T.

Diyarbakır’da boşanma aşamasında olduğu Şule T.’nin evine giden Erkan T., genç kadını bıçaklayarak öldürdü.

Yenişehir ilçesinde 21 yaşındaki bir çocuk annesi Şule T. evli olduğu Erkan T. ile bir süredir boşanma aşamasında olduğu için ailesinin evine gitti. Aralarında çıkan tartışma sonrası Erkan T.’nin mutfakta aldığı bıçakla Şule T.’yi yaraladı. Şule T. hayatını kaybetti.

Kaçan Erkan T.’nin yakalanması için operasyon başlatıldı.

SERAP BOR

Eskişehir’de İ.A. adlı 15 yaşındaki çocuk, annesi Serap Bor’u (35) pompalı tüfekle öldürürdü.

Tepebaşı ilçesinde oturan Serap Bor, 1 yıl önce Erkan A. ile boşandı. Erkek çocukları İ.A. ise babasıyla yaşamaya başladı. İ.A, yanında getirdiği pompalı tüfekle annesi Serap Bor’un yanı sıra 3 komşusuna ateş açtı.

Kaçan İ.A. ile çocuğu azmettirdiği öne sürülen babası Erkan A, pompalı tüfekle yakalandı. Baba ve oğlu, ifadeleri için emniyete götürüldü.

NUREL TÜRKMEN

İzmir’in Karabağlar ilçesinde 69 yaşındaki Ş.T., evli olduğu ve ayrı yaşadığı Nurel Türkmen’le (61) ‘kıskançlık’ nedeniyle tartıştı. Yaşanan tartışmada Ş.T. yanındaki bıçakla Nurel Türkmen’i vücudunun çeşitli yerlerinden çok sayıda bıçak darbesiyle yaraladı. Nurel Türkmen, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Benzer Haberler
Kadın

Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı Pınar Gültekin davasını istinafa taşıdı

Kadın

İstanbul'da "süpürgenin sesinden rahatsız olduğu için" evli olduğu kadını öldüren erkek tutuklandı

Kadın

Pınar Gültekin davasında gerekçeli karar açıklandı

Kadın

Danıştay savcısı İstanbul Sözleşmesi için mütalaasını açıkladı: Çekilme hukuka aykırı