Güncel

Sosyal medyada Gibi-Erşan Kuneri tartışması: Zafer Algöz, Gibi dizisi için “2 fırın ekmek yemesi gerek” dedi

Erşan Kuneri dizisinin oyuncularından Zafer Algöz’ün diziyi Gibi dizisiyle kıyasladığı paylaşım sosyal medyada tartışma yarattı.

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği, başrollerinde Zafer Algöz’ün de yer aldığı Erşan Kuneri dizisini “Gibi” dizisine benzeten bir izleyiciye Algöz, “Gibi’nin bu seviyeye gelmesi için 2 fırın ekmek, 4 fırın da İzmir boyozu yemesi gerek” yanıtını verdi.

Başka bir kullanıcı da bu yanıtın altına “Zafer Abi bu işin uzmanı sensin ama seyirci olarak söylüyorum Gibi başka bir şey. Keşke sen ve Cem Abi Gibi’de bir bölüm de olsa oynasanız. Off ne güzel olurdu Feyyaz Yiğit komedisinde sizi görmek.” yazdı. Zafer Algöz ise bu kullanıcıya “Feyyaz Yiğit komedisi mi?” yanıtını verdi.

‘SU MUHALLEBİSİYLE EKMEK KADAYIFINI MUKAYESE ETMEYELİM’

Başka bir Twitter kullanıcısı bu sözler üzerine “Sevgili Zafer Abi, kıyaslamak yerine ayrı kulvarlarda görmek daha doğru olur muydu acaba. Bir de Gibi ekibinin de duayen bir abisi olarak daha yapıcı bir yorumun hoş olurdu diye düşünmeden edemedim. Seviliyorsun abicim, saygılar” yorumunda bulundu.

Zafer Algöz bu yanıta “Nişastalı su muhallebisiyle, kaymaklı ekmek kadayıfını mukayese etmeyelim derim. Yoksa tabii ki herkesin zevki birinci mevki” sözleriyle cevap verdi.

Zafer Algöz’ün tweetleri sosyal medyada eleştiri konusu oldu.

KIVANÇ KILINÇ’TAN YANIT GELDİ

Gibi dizinde İlkkan karakterini canlandıran oyuncu Kıvan Kılınç tartışmaların üzerine Twitter’dan bir yorumda bulundu. Zafer Algöz’ün ‘yetişkin’ gibi davranmadığını ima eden Kılınç şu ifadeleri kullandı:

“Yetişkinliğin ve tekâmülün, biyolojik değil zihinsel ve kültürel süreçlerin sonucu olduğu zahmetsizce gözlemlenebiliyor.”

SOSYAL MEDYADA GİBİ-ERŞAN KUNERİ TARTIŞMASI

Sosyal medyada Zafer Algöz’ün sözleri eleştiri toplayınca iki dizi karşılaştırması yapılmaya başlandı. Zafer Algöz’ün sözleriyle başlayan Gibi-Erşan Kuneri tartışması Twitter’da en çok konuşulan konular arasına girdi.

Cem Yılmaz ve Feyyaz Yiğit’ten henüz bir açıklama gelmedi.

Benzer Haberler
Güncel

TGRT ve Türkiye Gazetesi'nin hesabı yorumlara kapatıldı

Güncel

Asgari ücret tespit komisyonu, çarşamba günü toplanacak

Güncel

Hopa'da çay üreticileri AKP'nin yasa tasarısını protesto etti

Güncel

Şaka değil gerçek: 20 liralık borç yüzünden gözaltına alındı