Güncel

AKP Sözcüsü Ömer Çelik’ten Canan Kaftancıoğlu açıklaması: Hukukçular tartışsın

Yargıtay, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun 3 davadan aldığı cezaları onadı. Kararla ilgili açıklama yapan AKP Sözcüsü Ömer Çelik, “Bu mesele, dosyanın içini ben bilmediğim gibi kendilerinin de bilmediği bir mesele. Hukukçular çıksın görüşlerini söylesinler” dedi.

AKP’Lİ ÇELİK: KABİNEMİZİ HEDEF GÖSTERECEK ŞEKLE SOKUYORLAR

Kaftancıoğlu’nun 3 davadan aldığı cezaları onadı. Kararla ilgili açıklama yapan AKP Sözcüsü Ömer Çelik, “Bu mesele, dosyanın içini ben bilmediğim gibi kendilerinin de bilmediği bir mesele. Hukukçular çıksın görüşlerini söylesinler” dedi.

Kararla ilgili açıklama yapanÇelik, şunları söyledi:

  • Dosyanın içini ne ben bilirim, ne CHP’nin siyasetçileri. Daha karar yayınlanır yayınlanmaz, sosyal medyadan tuttular, Cumhurbaşkanımızı, hükümetimizi, partimizi suçlamaya başladılar.
  • Bu mesele, dosyanın içini ben bilmediğim gibi kendilerinin de bilmediği bir mesele. Hukukçular çıksın görüşlerini söylesinler.
  • Bazıları yargı kararını beğenir, bazıları beğenmez. Şöyle bir adete döndü iş. Nerede bir yargı kararı çıksa hemen bunu Cumhurbaşkanımızı, AK Parti’yi, Cumhur İttifakı’nı hedef gösterecek, kabinemizi hedef gösterecek şekle sokuyorlar. Mantıksız bir şey.
  • Nihayetinde ilk okuduğuma göre bazı davalarla ilgili verilen kararı Yargıtay bozmuş, diğerlerini de onamış.
Benzer Haberler
Güncel

TGRT ve Türkiye Gazetesi'nin hesabı yorumlara kapatıldı

Güncel

Asgari ücret tespit komisyonu, çarşamba günü toplanacak

Güncel

Hopa'da çay üreticileri AKP'nin yasa tasarısını protesto etti

Güncel

Şaka değil gerçek: 20 liralık borç yüzünden gözaltına alındı