Güncel

AKP’li Bülent Turan’dan Çanakkale Köprüsü yerine feribot tercih etmesini haber yapanlara: Bu bir geri zekalılıktır

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, katıldığı program dönüşünde 1915 Çanakkale Köprüsü yerine feribot tercih etmesini haber yapanlara ‘geri zekalı’ dedi.

ANKA’nın haberine göre; Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde katıldığı program dönüşü 1915 Çanakkale Köprüsü yerine feribotu tercih ettiği için kendisini eleştirenlere “dangalak” diyen AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, feribot tercihini haber yapanlara da “geri zekalı” dedi.

Çanakkale’nin Biga ilçesinde Ramazan Bayramı’nın birinci gününde düzenlenen bayramlaşma töreninde konuşan Turan şöyle dedi:

“Biz, il başkanımız Jülide Hanım ile hep beraber bindik arabalarımıza. Gelibolu’ya Lapseki’den, köprüden gittik. Altı ayrı program yaptık. Son program iskelede, vapurun önünde, iftar programı. İftarımızı yaptık, vapur karşımızda. Köprü de bizim, vapur da bizim. Köprüden gittik, vapurla geri geldik. Ayıp mı, günah mı, yanlış mı? Bunu haber yapıyorlar koca koca televizyonlar; Fox TV, Halk TV, şunlar, bunlar. Tarafsız ya bunlar. Arkadaşlar, bakın, bu bir geri zekalılıktır. Gerçekten inanılır gibi değil.”

Benzer Haberler
Güncel

TGRT ve Türkiye Gazetesi'nin hesabı yorumlara kapatıldı

Güncel

Asgari ücret tespit komisyonu, çarşamba günü toplanacak

Güncel

Hopa'da çay üreticileri AKP'nin yasa tasarısını protesto etti

Güncel

Şaka değil gerçek: 20 liralık borç yüzünden gözaltına alındı