Güncel

Sedat Peker: Silivri Cezaevi’nde yatarken Tayyip Ağabey Ceza Tevkifevleri Genel Müdürü’nü yanıma yollamıştı

Suç Örgütü Lideri Sedat Peker, cezaevinde kaldığı süreçte insan hakları ihlalleri olup olmadığının araştırmasını yapmak için CHP’li vekillerin kendisini ziyaret etmesine gelen tepkilere yanıt verdi. Peker, tepkilerin ‘AKP’li troller’den geldiğini belirterek Silivri Cezaevi’nde yatarken Ceza Tevkifevleri Genel Müdürü’nün de AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla kendisini ziyaret ettiğini öne sürdü.

Peker, Twitter’dan yaptığı “CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve CHP Milletvekili Veli Ağbaba tüm ergenekon ve balyoz davası sanıklarıyla görüşürken şansımla da görüştüler (cezaevindeki mahkumların insan hakları ihlalleri varmı diye). Ne bir eksik ne bir fazla” paylaşımına ilişkin olarak yeni bir açıklama yaptı. 

Erdoğan’ın talimatıyla Silivri Ceza Tevkifevleri Genel Müdürü’nün de kendisini ziyaret ettiğini ifade eden Peker “Görüşme yaparken cezaevi savcıları, müdürleri dışarıda bekliyorlardı. Ne kadar enteresan değil mi?” dedi. 

“KOĞUŞTA BAŞ BAŞA GÖRÜŞME YAPTIM”

Peker, Twitter paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Ak Partili troller CHP milletvekili Özgür Özer ve Veli Ağbaba’nın beni cezaevinde ziyaret etmesini gündem yapıp kafa karıştırmaya çalışıyorlar. Şahsımı MHP milletvekilleri de ziyaret etti.

“Bu da bir şey mi? Silivri Cezaevinde yatarken ceza tevkifevleri genel müdürü beni koğuşumda ziyaret etti. Baş başa görüştük. Bu cumhuriyet tarihinde hiç olmamıştır. Ceza tevkifevleri genel müdürünü de TAYYİP AĞABEY yanıma yollamıştı. Bence bu daha iyi gündem olacak bir şey.

“Kamera kayıtları yerindedir. Bakılıp görülebilir. Sayın ceza tevkifevleri genel müdürüyle (çok önemli bir adam) koğuşumda baş başa görüşme yaparken cezaevi savcıları, müdürleri dışarıda bekliyorlardı. Ne kadar enteresan değil mi?”

Benzer Haberler
Güncel

Sedat Peker'den 10. video geldi

Güncel

Ahmet Şık'tan Veyis Ateş'e yanıt

Güncel

Hazine'nin 3,3 milyon yolcu garantisi verdiği Ankara Tren Garı'nı 208 bin kişi kullandı

Güncel

Batman Müzesi'nde 20 altın sikke kayıp: Piyasa değeri 10 milyon TL