İkisi Aynı Gün Oldu

İKİSİ AYNI GÜN OLDU!

-İstanbul’da dağıtılan ücretsiz yemek sırasına giren vatandaşlar, uzun kuyruklar oluşturdu.
-Erdoğan’ın imam hatip lisesinden arkadaşına yaptırılan ve bugüne kadar 125 milyon TL harcanan Ahlat Köşkü için 99 milyon TL daha harcanacak.

Kar yağışının etkili olduğu İstanbul’da ucu bucağı gözükmeyen kuyruklar oluştu. TÜMYAD tarafından vatandaşlara dağıtılan ücretsiz yemek, uzun kuyruklar oluşturdu. TÜMYAD’ın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda “Sadece dernek önünde 300’den fazla insana yemek verdik.” ifadeleri kullanıldı.

KÖŞKE DEV BÜTÇE

2021 Yılı Yatırım Programı’nda “Ahlat Köşkü ile Devlet Adamları Konukevi Projesi” adı altında 99 milyon TL’lik bir bütçe ayrıldı. BirGün’de yer alan habere göre, bu bütçenin 89 milyon TL’sinin ise bu yıl kullanılacağı açıkladı. Harcamanın, “Donanım, etüt-proje, makine-teçhizat, 52 bin metrekarelik peyzaj ve 5 bin metrekarelik sosyal tesis” için gerçekleştirileceği de belirtildi.

ERDOĞAN’IN ARKADAŞI YAPIYOR

Köşkü, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imam hatip lisesinden arkadaşı Hasan Gürsoy’un Güryapı Taahhüt Şirketi yapıyor. Çamlıca Cami projesini, Cumhurbaşkanlığı Huber Köşkü, Süleymaniye Camii, Galatasaray Üniversitesi, Arkeoloji Müzesi ve Topkapı Sarayı’nın restorasyon işleri ile Bilal Erdoğan’ın yöneticisi olduğu Okçular Vakfı tarafından da kullanılan Okçular Tekkesi’nin restorasyonu da Hasan Gürsoy’un şirketleri tarafından yapıldı.

Benzer Haberler
Güncelİkisi Aynı Gün Oldu

İKİSİ AYNI GÜN OLDU!

Güncelİkisi Aynı Gün Oldu

İKİSİ AYNI GÜN OLDU!

Güncelİkisi Aynı Gün Oldu

İKİSİ AYNI GÜN OLDU!

İkisi Aynı Gün Oldu

İKİSİ AYNI GÜN OLDU!