İkisi Aynı Gün Oldu

İKİSİ AYNI GÜN OLDU!

-28 yaşındaki Abdullah Kiriş sosyal medya hesabından “Bir işim bile yok” yazarak intihar girişiminde bulundu.

-Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin her milletvekiline doğum günü hediyesi olarak 499 TL değerinde kravat gönderdiği ortaya çıktı.


Çanakkale’de 28 yaşındaki genç Abdullah Kiriş “Artık kuracak bir hayalim de, hayattan bir beklentim de kalmadı” diyerek, intihar girişiminde bulundu.
Elindeki tabancayı kalbine dayayan Kiriş’i polis ekipleri ikna etmeye çalıştı. Öte yandan olay yerine gelen İlçe Emniyet Müdürü Fadıl Güçlü ve İlçe Kaymakamı Hakan Kılıçkaya da Abdullah Kiriş’i ikna etmeye çalıştı. Uzun uğraşlar sonuç vermedi. Kiriş, kalbine dayadığı tabancanın tetiğini çekti.
Ağır yaralanan Kiriş, olay yerinde bekleyen ambulans ile Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi’ne kaldırdı.

‘KURACAK HİÇBİR HAYALİM KALMADI’

Kiriş’in sosyal medyadan paylaştığı mesajı şu şekilde:
“Hayattan hiçbir beklentim kalmadı, hiçbir işimde yolunda gitmiyor zaten. Gece olunca yastığa kafamı koyduğumda kuracak bir hayalim de kalmadı. 28 yıldır kurduğum hayallerin gerçekleşmediği gibi bundan sonrası için de ümidim yok. Bir işim bile yok, sabıkalı olduğum için nereye başvursam hep pislik gözüyle bakıldım.

VEKİLLERE ‘İYİKİ DOĞDUN HEDİYESİ’

Gazeteci İsmail Saymaz’ın haberine göre, Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli’nin doğum günü gelen vekillere 499 liralık etiket taşıyan kravat gönderdiği ortaya çıktı. Pakdemirli’nin notunda “Doğum gününüzü en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu daha nice yaşlara ulaşmanızı dilerim” diye yazıyor. Aynı şekilde, 101 kadın milletvekiline fular gönderildiği veya gönderileceği tahmin ediliyor. Bu arada Tarım ve Orman Bakanlığı yetkilileri, milletvekillerine doğum günlerinde pahalı kravat armağan edildiğini kabul etti. İlk etapta, ocak ayında doğan 45 milletvekiline kravat hediye edildiğini vurgulayan yetkililer, masrafların Bakan Bekir Pakdemirli tarafından karşılandığını kaydediyor.

(Fotoğraf: Sözcü)

Benzer Haberler
Güncelİkisi Aynı Gün Oldu

İKİSİ AYNI GÜN OLDU!

Güncelİkisi Aynı Gün Oldu

İKİSİ AYNI GÜN OLDU!

Güncelİkisi Aynı Gün Oldu

İKİSİ AYNI GÜN OLDU!

İkisi Aynı Gün Oldu

İKİSİ AYNI GÜN OLDU!