İkisi Aynı Gün Oldu

İKİSİ AYNI GÜN OLDU!

Kayseri’de vatandaşlar 1,25 TL’ye satılan karnabaharı almak için metrelerce kuyruk oluşturdu.

Bir ay önce 3 milyon 145 bin liraya saat satın alan Hacı Sabancı “Türkiye ekonomisinden çok umutluyum, güçlü potansiyeli olan bir ülkeyiz” dedi.

Kayseri’de ucuza karnabahar almak için vatandaşlar onlarca metrelik kuyruk oluşturdu. Marketlerde 5 TL’ye kadar satılan karnabaharın 1,25 TL’ye düşmesi üzerine, kamyon arkasında satılan karnabahardan satın almak için sıraya giren vatandaşlar uzun süre bekledi.


“EKONOMİ POTANSİYELİMİZ YÜKSEK”

Onlarca kişinin ucuza karnabahar alabilmek için sıraya girdiği bugün, iş insanı Hacı Sabancı Sabah’a konuşarak şu ifadeleri kullandı:

“Olağanüstü bir süreçten geçiyoruz. Pandemi dünya ekonomisini çok olumsuz etkiledi. Ülkemiz de etkilendi bu süreçten. Ama biz ekonomik açıdan güçlü potansiyeli olan bir ülkeyiz. Türkiye bu süreçten sonra ekonomik olarak hızla toparlanmaya gidecektir. Ben Türkiye ekonomisinden çok umutluyum.”

“DİĞER ÜLKELERE GÖRE İYİ DURUMDAYIZ”

“Süreci çok iyi yönetiyoruz. Diğer ülkelerin durumuna bakınca bunu daha iyi görüyoruz. Sağlık altyapısıyla, hastanelerimizle, sağlık çalışanlarımızla çok güçlü bir ülkeyiz, diğer ülkelere göre çok iyi durumdayız. Şimdi aşılama süreci başlayacak, umarım salgını bir an önce atlatırız.”

(Video-Fotoğraf: Kayseri Haberler-Hacı Sabancı)

Benzer Haberler
Güncelİkisi Aynı Gün Oldu

İKİSİ AYNI GÜN OLDU!

Güncelİkisi Aynı Gün Oldu

İKİSİ AYNI GÜN OLDU!

Güncelİkisi Aynı Gün Oldu

İKİSİ AYNI GÜN OLDU!

İkisi Aynı Gün Oldu

İKİSİ AYNI GÜN OLDU!